
Котката на Тейлър Суифт се „ядосва“, когато певицата я оставя.
Изпълнителката на „I Knew You Were Trouble“ обича да се връща в родния Нашвил след като е била на турне, но тя признава, че скъпата ѝ Мередит не се радва да я види първоначално.
Тейлър каза: „Нашвил е моят дом, страхотно е, защото родителите ми са тук и ми липсват, когато не съм с тях и няма нищо като да си у дома си, да си в собствения си апартамент, да можеш да отидеш при майка си, пък и котката ми е тук.“
„Името на котката е Мередит, всеки път се ядосва все повече, когато я оставя за два дена и когато се върна вкъщи ми крещи във версия на мяучене.“
И Мередит се е научила да разбира, когато собственичката ѝ е на път да я остави, тя прави всичко възможно, за да я спре.
23-годишната певица - която беше в Англия миналата седмица, за да пее в „X Factor“ - казала в радио интервю: „Дали спи в куфара ми? Да, мисля, че всички котки го правят.“
Котката на Тейлър също така се изнервя около приятелите на собственичката ѝ, но това не се отнася за Ед Шийрън - който подкрепяше Тейлър на турнето ѝ.
Ед наскоро разкри: „Разбираме се. Мередит няма да се размотава с танцьорите, а с мен.“
Няма коментари:
Публикуване на коментар