събота, 9 ноември 2013 г.

Тейлър иска да помогне на феновете си, които страдат от тормоз чрез турнето

23-годишната Тейлър Суифт, която е коментирана за благотворителната си работа и успешните ѝ албуми, обясни, че иска да използва звездния си статус положително. Като споделя свои собствени лични изживявания за съзряването и тормоза, американската певица иска да увери феновете си, че всичко ще бъде наред.

Въпреки натоварения ѝ график, Тейлър отделя специално време за най-отдадените си фенове зад кулисите на всеки концерт. „След всеки концерт случайно избираме фенове от тълпата и ги откарваме зад кулисите в палатка, наречена Club Red.“

„Разговарям с някъде 35-40 фена и те ми споделят какво се случва в живота им - дали някой ги тормози в училище или дали някой е организирал парти и е поканил всички освен тях, говорим за всичко.“

Тейлър признава открито, че и тя е преживяла училищен тормоз през детските ѝ години в американския щат Пенсилвания. „Случвало ми се е и затова като артист се опитвам да помогна на всеки, който преминава през същото нещо.“

Изпълнителката на „Love Story“ постигна голям успех на наградите СМА тази седмица в Нашвил. Тя стана втория носител на награда Pinnacle в историята на наградите и изпълни акустичната версия на песента си „Red“ на церемонията. „Тази вечер бяха любимите ми CMA и мисля за всички ви. Толкова много хубави спомени имах тази година,“ сподели певицата по-късно чрез Туитър.

Докато специалните гости за концертите на Тейлър в Лондон скоро ще се разкрият. За Тейлър е било удоволствие на пее с Ели Голдинг и бившата състезателка от „X Factor“, Шер Лойд по време на концертите ѝ в САЩ. „Ели е толкова талантлива, мисля, че беше перфектна,“ казва тя. „Шер Лойд беше страхотна. Изглеждаше сякаш бяхме планирали всяко движение, но просто се отдадохме на ритъма.“

Турнето на звездата - „Red“, първоначално включваше само дати в Северна Америка, но големия успех на албума, носещ същото име доведе до удължаване на турнето в Нова Зеландия и Австралия, които ще се състоят тази година, преди кратко посещение в Европа през 2014. Тейлър изпълни най-новия си сингъл „The Last Time“ с Гари Лайтбоди в „X Factor“ миналата седмица.

Няма коментари:

Публикуване на коментар

 
Blogger Templates